Co robimy

malowanie motocykla kosztApexClan. tworzy wysublimowaną grafikę i design dla sportu. Realizujemy plan, aby nasi sportowcy wyróżniali się spośród swoich oponentów nie tylko wybitnymi osiągnięciami, ale także stylem i profesjonalnymi narzędziami marketingowymi. Nasz zespół ma w sumie ponad 150 lat doświadczenia (serio!) w projektowaniu przemysłowym, grafiki reklamowej, architekturze, programowaniu, animacji i grafice 3D. Na naszym koncie mamy tysiące projektów wykonanych dla różnych klientów z różnych krajów Europy i świata z niezliczonej ilości branż.Oferujemy naklejki na scigacza, a także kaski motocyklowe, które stworzymy również na zamówienie klienta. Twój kask może być niepowtarzalny. Tworzymy okleiny na motocykle takich marek jak Suzuki, Honda, Yamaha, KTM oraz wiele innych. Chcesz się wyróżnić? Wykonamy profesjonalne, najlepsze malowanie motocykla według Twojego projektu.

malowanie motocykla koszt

Projektujemy pełne zestawy identyfikacji wizualnej dla zespołów wyścigowych i nie tylko. Oferujemy np. profesjonalne oklejanie kasku oraz okleiny na ścigacz. Niezależnie od tego czy ścigasz się motocyklami, czy jest to sport samochodowy, czy karty – tworzymy wysublimowany, a co najważniejsze – oryginalny styl.

Nasz warsztat to miejsce poświęcone tylko świetnie wyglądającym wyścigówkom, a wygląda to mniej więcej tak:

oklejanie kasku

transformacja_2

Poniżej znajdziesz elementy które są składową pełnej identyfikacji Teamu:

oklejanie kaskuProjekt Logo

Na podstawie krótkiego opisu tworzymy od podstaw profesjonalne logo, w uniwersalnych formatach – gotowe do druku i publikacji cyfrowej.


okleiny na ścigaczPrzygotowanie kompletu naklejek promujących w kilku rozmiarach

Naklejki rozdawane fanom są nieodłącznym ale i pożądanym gadżetem promocyjnym. Dobrą WLEPĘ chce mieć każdy! 🙂


najlepsze malowaniaUjednolicone style czcionek i wytyczne ich stosowania

Czyli zastosowanie dobrej czcionki, w dobrym miejscu z zachowaniem reguł designu


04Projekt oklejenia Motocykla, Samochodu, Karta lub innego pojazdu

Dobrze zaprojektowane logo jest elementem centralnym, skupiającym uwagę widzów i fanów. Na jego kanwie powstaje szalone “malowanie” które nadaje Twojemu sprzętowi poważnego charakteru. Ale jak Cię widzą tak Cię piszą!


05Oklejanie / Malowanie

Nie wystarczy projekt tylko wymyślić i przygotować w komputerze… Mówimy o sportach motorowych dlatego liczy się tu i teraz! Podstawiasz swoje maszyny – motocykle, karty, bolidy formuły, hulajnogi i co tylko tam ujeżdżasz, a my nadamy temu odpowiednią barwę.


Stworzenie Katalogów dla sponsorów06
Nie ma nic za darmo – wiadomo, a sport motorowy to nie tania zabawa. Z profesjonalnym katalogiem i ofertą dla potencjalnych sponsorów masz szansę pozyskać środki na rozwój swojego zespołu. Na pierwsze wrażenie, nie ma drugiej szansy! Nie zmarnuj jej!


07Zaprojektowanie i wykonanie Koszulek dla Teamu

Idąc za prastarym przysłowiem – “pokaż mi Twoją koszulkę a powiem Ci kim jesteś”.


Zaprojektowanie i wykonanie Kombinezonów08

Twój kombinezon powinien być zgrany z maszyną, tak jak opona z zawieszeniem albo jak cewka zapłonowa z luzem zaworowym. Musi być PERFECT!


09Zaprojektowanie i wykonanie Czapek dla Teamu

Chyba nic nie trzeba pisać – totalny “must have!”


Zaprojektowanie i wykonanie Flag dla Teamu10

Oznacz swoje terytorium, niech Umbrella Girls wiedzą gdzie biec po wygranym wyścigu i w którym kierunku paparazzi mają kierować swoje obiektywy.


11Zaprojektowanie i wykonanie Namiotów dla Teamu

Wszystkie wojny w gruncie rzeczy wygrywa pogoda – bądź gotowy.


Przygotowanie projektu Busa lub Ciężarówki zespołowej12

To w czym wozisz swój sprzęt jest równie istotne. Rozgłos i szacunek trzeba wzbudzać od pierwszego wjazdu na paddock…


13Przygotowanie witryny WWW

Z fanami i sponsorami trzeba być w stałym kontakcie… więc jeśli nie ma Cię  internecie – nie istniejesz


Przygotowanie kanału Facebook14

Pokaż się swoim fanom natychmiast! Z odpowiednimi materiałami szybko zaczniesz zbierać cenne lajki!


15Przygotowanie kanału YouTube

W czasach GoPro to oczywista sprawa. Pozwól zobaczyć swoim fanom, znajomym albo przeciwnikom jak szalony jesteś. Odpowiednio skonstruowane konto Youtube przyciąga oglądalność (i sponsorów…).


Stworzenie intra filmowego do kanału YouTube16

Dynamiczne intro, wprowadza doskonały nastrój oglądających. 30 sekundowa wstawka oparta na przygotowanym logotypie pokazuje Twoje autentyczne zacięcie!


17Przekazanie praw autorskich

Rezultat końcowy wszystkiego co robimy dla Ciebie jest Twój. Nie dzielimy się tylko naszymi narzędziami i elementami które po prostu nie są nasze (to zrozumiałe). Nie bawimy się w żadne licencje i inny niezrozumiały prawniczy bełkot. To za co zapłacisz – należy do Ciebie!


Plakaty z miejscami na autograf18

Fani uwielbiają gadżety, a najlepiej uwielbiają je dostawać za darmo, z dedykacją… No problem – przygotujemy!


19Prasówki

To istotny element dla sponsorów. Ich loga na Twoich materiałach są tak samo ważne jak Twoje zwycięstwa  nie zawiedź ich, a oni nie zawiodą Ciebie!