Regulamin

Regulamin

1.
ApexClan tworzy zestawy oklein sportowych na podstawie zlecenia przekazanego za pomocą witryny internetowej przez zlecającego do realizacji. ApexClan nie posiada towarów ogólnie rozumianych na podstawie KC, a jedynie świadczy usługi projektowania oraz jednorazowego wykonania projektów artystycznych.

2.
ApexClan jest znakiem towarowym Studio Bozon Sp. z o.o.. W regulaminie, słowa Zleceniobiorca, usługobiorca i ApexClan stanowią to samo. Zleceniodawca lub klient oznacza osobę zlecającą za pomocą witryny internetowej ApexClan lub naszego Facebooka wykonanie usługi projektowania artystycznego.

3.
Usługobiorca przyjmuje zamówienia na wykonanie oklein motocyklowych w postaci kolażu.  Na zlecenie klienta w kolażu mogą być wykorzystywane znaki towarowe innych firm w tym znaki zarejestrowane. (przykłady tego typu kolaży znajdują się na stronie).  Zleceniodawca zobowiązuje się korzystać z produktu usługobiorcy w sposób nie naruszający  praw do znaków towarowych innych firm. Intencją Usługobiorcy jest, aby wszelkie nieuprawnione korzystanie z wyżej wymienionych znaków towarowych przez nabywcę odbywało się na wyłączną odpowiedzialność kupującego. Zakup dowolnej usługi od Usługobiorcy nie przenosi na Kupującego jakichkolwiek praw i zezwoleń  na użytkowanie jakiegokolwiek konkretnego znaku towarowego.

4.
Zleceniodawca składając zamówienie, każdorazowo zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować oświadczenie o treści:
“Oświadczam, że będę korzystał z produktu Sprzedawcy w sposób nie naruszający  praw do znaków towarowych innych firm. W przypadku roszczeń osób trzecich co do użycia znaków towarowych na zakupionych naklejkach oświadczam, że ich użycie nastąpiło na moje zlecenie i na moją wyłączną odpowiedzialność.”

5.
Grafiki oklein, usług projektowych i produktów zamieszczone na stronie internetowej ApexClan maja charakter wyłącznie informacyjny i opisowy oraz służą do przedstawienia możliwych opcji oraz przykładowych realizacji. W związku z przyjmowanymi do realizacji zleceniami, ApexClan nie dysponuje i nie ceduje absolutnie żadnych praw autorskich na Zlecającego, a oferuje jedynie przygotowanie oklein sportowych uwzględniających zamówione przez zlecającego grafiki. Zlecający, poprzez klikniecie przycisku kup, składa zamówienie na wykonanie okleiny ze wskazanymi przez zlecającego grafikami lub logotypami. Zlecający jednocześnie oświadcza ze posiada prawa autorskie do wszystkich elementów do przekazanego zlecenia lub dysponuje niezbędnymi zezwoleniami od prawowitych właścicieli wykorzystanych grafik i wizerunków do używania tych grafik na zamówionej okleinie i upoważnia wykonującego okleinę do obróbki i ich wydruku.

7.
Cena okleiny jest opłatą za materiał, folie, przygotowanie do druku, oraz nadruk. Cena nie zawiera żadnych opłat z powodu praw autorskich ani opłat licencyjnych – składający zamówienie oświadcza ze nie narusza praw autorskich osób/podmiotów trzecich, lub odpowiednie uprawnienia już posiada i uwalnia jednocześnie zleceniobiorce (ApexClan oraz podwykonawców) od wszelkich roszczeń mogących wynikać z nieuprawnionego bądź niewłaściwego używania nadrukowanych grafik.

8.
Znak ApexClan wraz z czerwoną gwiazdą i podpisami jest znakiem handlowym Studio Bozon Sp. Z o.o., które są elementami zastrzeżonymi chronionymi. ApexClan przy każdym zamówieniu udziela zamawiającemu jednorazowej licencji na używanie znaku towarowego ApexClan w ramach zakupionych naklejek, zestawów oklein, ubrań i innych produktów/usług dostępnych w dniu zakupu na oficjalnych witrynach ApexClan.

9.
Wszystkie oferowane usługi oraz materiały na których usługi zostały wykonane, są wykonywane jednorazowo i na wyraźne zlecenie klienta, z tego powodu nie podlegają zwrotom, dlatego prosimy o przemyślane zakupy!

10.
ApexClan nie bierze odpowiedzialności za źle oklejone lub zniszczone podczas nieumiejętnego montażu okleiny.

11.
Okleiny wykonywane są z najwyższa starannością i odpowiednim naddatkiem materiału, który uwzględnia większość rozmiarów dostępnych owiewek wyścigowych (różnych producentów). W związku z ogromnymi różnicami w jakości produkowanych owiewek zleceniodawca akceptuje do informacji, że ostateczny wygląd oklejonego motocykla/okleiny może odbiegać o przykładowego zdjęcia i w związku z różnicami nie będzie rościł rekompensat/reklamacji/zwrotów.

12.
Jeśli jesteś właścicielem dowolnej odpowiedniej grafiki znajdującej się  na tej stronie i chcesz ją usunąć, prosimy o kontakt.

13.
Wysyłka odbywa się za pomocą firmy kurierskiej, zgodnie z opisami usług, a jej cenę (jeśli ta przekroczy standardowe gabaryty) w zależności od wielkości zlecenia dostosowujemy na bieżąco informując klienta mailowo bądź telefonicznie.

14.
Regulamin może zostać zmieniony w każdym momencie bez informowania o tym Zlecających. Obowiązkiem Zlecającego jest każdorazowe zapoznanie się z warunkami wykonywania usług przed złożeniem zamówienia.

15.
Nie jesteśmy korporacją i lubimy to co robimy, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i komentarze. Chętnie odpowiemy na wszystkie niejasności i zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby nasz Klient był zadowolony z przygotowanych przez nas projektów.

16.
Wszystkie pliki graficzne wykonane są przez nas i są chronione prawem autorskim. Bardzo prosimy uszanuj to i jeśli podoba Ci się któraś z naszych grafik kup ją, a jeśli chcesz podzielić się ze znajomymi – użyj przycisku „Udostępnij”. Chcemy żebyście Ty i Twój motocykl dobrze wyglądali, a nasza praca świadczy o nas – więc i my dobrze przy Tobie wyglądamy. Dlatego kupując u nas masz pewność, że projekt będzie najwyższej jakości. Pamiętaj też, że kupujesz gotową grafikę nadrukowaną na odpowiednim nośniku – nie udostępniamy plików źródłowych.

17.
Projekty przygotowywane są na zamówienie, dlatego czas realizacji trudno określić. Może zająć 5 dni a w skrajnych przypadkach nawet 15 dni. Prosimy o cierpliwość, bo nie mamy wpływu na dostępność niektórych materiałów i uzależnieni jesteśmy od ich dostawy. Dokładamy wszelkich możliwych starań, żeby ten czas maksymalnie skrócić.

18.
Wszelkie spory mogące wynikać z używania witryny lub z regulaminu preferujemy załatwiać droga mediacji. Jeśli coś jest nie tak, chciałbyś coś zmienić – daj nam znać za pomocą e-maila.

19.
Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień przez Sklep oraz jeśli Klient wyraził osobną zgodę – w celu informowania (w formie newslettera) o nowych promocjach, produktach oraz usługach oferowanych przez ApexClan. Klient ma prawo do swobodnego wglądu, poprawienia swoich danych, a także do żądania usunięcia ich z bazy danych